تشریح خدمات و حق الزحمه در این سایت

  • خانه
  • تشریح خدمات و حق الزحمه در این سایت
تشریح خدمات و حق الزحمه در این سایت

انجام معامله فی نفسه هیچ سودی برای ما ندارد چون ما تنها در ازای توصیه‌های فنی و حقوقی حق‌الزحمه خود را دریافت خواهیم کرد. اگر معامله به صلاح خریدار نباشد، ما وظیفه داریم به او گوشزد کنیم. محاسبه حق‌الزحمه ما نسبت به حق کمیسیون بنگاه­ها متفاوت بوده و  بسیار کمتر است که بر اساس میزان نیاز به مشاوره در پرونده هر ملک و ارزش آن، کمتر از یک هزارم قیمت ملک محاسبه و دریافت خواهد شد. به این ترتیب هدف ما انعقاد قطعی یک معامله صحیح و قانونی و یا جلوگیری از یک معامله مشکوک است. ما به عنوان یک حامی، در ازای ارائه خدمات فنی-تخصصی و حقوقی به افراد  بیشتر، حق­ الزحمه کمتری دریافت می‌کنیم، حتی اگرنتیجه این خدمات مشاوره­ ای در پاره ­ای از بررسی­ها منجر به منعقد نشدن معامله­ مشکوک باشد.

 ما هیچ ملکی برای فروش نداریم و نماینده فروش هیچ ملکی هم نیستیم. یافتن ملک بر عهده خریدار است و ما فقط در فرایند خرید به ازاء دریافت حق‌الزحمه، مهمترین مزایا و معایب آن ملک را به خریدار نشان خواهیم داد. تنها در صورتی که فرد متقاضی، ملکی را بطور مشخص مدنظر نداشته باشد و از کارشناسان این سایت درخواست ملک با اهداف و ویژگی­های خاص نماید، آنگاه ما منحصراً بعنوان نماینده خریدار، املاک مورد نظر او را از طریق مذاکره با فروشندگان از لحاظ فنی و حقوقی انتخاب و بررسی نموده و به خریدار معرفی می­کنیم. در نهایت معامله املاک مذکور بدون حضور و نقش ما و تنها با حضور خریدار و فروشنده انجام خواهد پذیرفت. 

بنگاههای معاملات املاک به طور همزمان نماینده فروشنده و خریدار هستند و کلیه معاملات املاک در بنگاه­ها انجام خواهد شد.اما در این سایت صرفا از خریداران املاک حمایت می‌شود تا قربانی سوء استفاده‌های احتمالی قرار نگیرند.

طبیعی است که هدف ما انجام معامله به هر نحو ممکن نیست. هدف ما اجرای معامله سالم است.

تماس با ما

آدرس

مازندران - بابلسر، مرکز رشد دانشگاه مازندران

تلفن

09112488816

ایمیل

info@bisanad.com

تمامی حقوق برای bisanad.com محفوظ است - قدرت گرفته از گروه نارنجی